با پیشرفت علم کارشناسان رشته های مختلف در تلاشند،  تا امکانات و خدمات به روزی را در اختیار انسان ها  قرار دهند.  با ارائه  خدمات به روز زندگی نه تنها  آسان،  بلکه زیبا نیز خواهد شد. در صنعت یونولیت نیز با توجه به تولید انواع یونولیت بسته بندی  شرکت  تکین فوم  محصول جدید و کارایی هم چون گلدان یونولیتی را نیز به مخاطبان خود عرضه می کند.

گل های  زیبا با گلدان های مناسب و جذاب

زیبایی های بی نظیر گل ها و طرح و رنگ هایی که دارند  واقعا محشر و دل نشین است. رنگ های متنوع و شاخه های مختلف  با طرح های جذاب دل آدمی را نوازش می دهند.  رسیدگی به موقع به گل ها و قرار دادن آن ها در محیط های مناسب باعث رشد و شکوفایی آن ها می شود.  اما مسئله دیگر که  خیلی مهم است،  گلدان مورد استفاده برای نگهداری  گل ها  است. یک گلدان خوب  باید توانایی نگهداری بهتر گل یا گیاه شما را دارا بوده و باعث ماندگاری بالای گیاه در  آن  شود.  موضوع مهم دیگر زیبایی ظاهری این وسیله  است. ممکن است گل های شما دارای ظاهر و طرح های زیبایی باشند ولی  عدم استفاده از گلدان های جذاب باعث کاهش زیبایی آن ها شود. پس با انتخاب گلدان های رنگی و طرح های زیبا جذابیت گل و گیاهانتان را چندین برابر کنید. گلدان یونولیتی با رنگ و طرح های مختلف گزینه خوبی جهت استفاده است.  گلدان های  یونولیتی باعث زیبایی دکوراسیون محیط شما نیز می شوند.

گلدان یونولیتی

از وسایل مهم برای باغبانان عزیز و علاقه مندان به گل و گیاه می توان به گلدان اشاره کرد. گلدانی که  بایستی توجه ویژه ای به جنس و کیفیت آن به هنگام خرید شود. گلدان یونولیتی  که سعی داریم در این مقاله به آن  بپردازیم از انواع گلدان ها است. این نوع گلدان دارای ابعاد، طرح ها و رنگ های گوناگونی است. به راحتی با توجه به نیاز و سلیقه خود گلدان مورد علاقه تان را انتخاب و از استفاده آن لذت ببرید. گلدان یونولیتی دارای مقاومت بالایی است و می توان در آن از  خاک ، خاک رس و سیمان و… استفاده کرد. یونولیت در زندگی های امروزی نقش و کاربرد فراوانی دارد. دلایلی از جمله سختی ،دوام بالا، فرم پذیری زیاد  باعث استفاده در صنایع متفاوتی از جمله لوازم خانگی ، اسباب بازی و… شده است. هم چنین به علت عایق بودن و خاصیت نرمی که دارد،  برای ساخت یونولیت بسته بندی نیز استفاده می شود.

گلدان یونولیتی

مزایای  گلدان یونولیتی

از شناخته ترین محصولات یونولیتی می توان گلدان یونولیتی  را مورد بررسی قرار دارد . یکی از مزایای این نوع گلدان سبکی وزن آن است . حتما دیده اید که گلدان های سفالی به هنگام پر بودن از خاک چقدر سنگین می شوند. همین موضوع باعث حمل دشوار گل و گیاه شما می شود. اما گلدان یونولیتی به دلیل سبکی دیگر وزن اضافه ای برایتان ایجاد نمی کند و جابه جایی را مشکل نمی سازد. همین خاصیت باعث ایحاد تنوع در چیدمان گلدان ها در محیط می شود. با انتخاب های مناسب خود زیبایی  را به چشمان خود هدیه ببخشید و از  زندگی تان لذت ببرید.

گلدان رسی بخریم یا گلدان یونولیتی؟

گلدان رسی در فصو ل سرد  مثل زمستان با جذب رطوبت به خود کم کم پوسته پوسته می شوند. اما گلدان یونولیتی  در برابر رطوبت نیز دوام بالایی داشته  و پوسته پوسته  نمی گردد. سال های سال بدون هیچ تغییری در ظاهر گلدان یونولیتی می توان از آن استفاده کرد. رسوبات نمکی و هر گونه رشد جلبک توانایی تخریب  گلدان های یونولیتی را ندارد.

آیا گلدان یونولیتی سوراخی برای زهکشی دارد؟

سوراخ زهکشی برای تمامی گلدان ها الزامی است. تعبیه یک سوراخ یا دهانه در ته گلدان باعث خروج آب اضافی گلدان می شود. عدم وجود سوراخ زهکشی در گلدان باعث تجمع آب در آن ،کاهش اکسیژن مورد نیاز برای ریشه گیاه و در نتیجه پوسیدگی آن می شود. چنان چه پس ازخرید گلدان یونولیتی متوجه نبود سوراخ زهکشی شدید ، خودتان به راحتی با توجه به نوع گیاه و ابعاد  گلدان می توانید سوراخ های مساوی ایجاد کنید.

تکین فوم تبریز با سال ها تجربه و تخصص انواع گلدان های یونولیتی با ابعاد و طرح های مختاف تولید می کند. با خرید محصولات ما سال ها بدون هیچ نگرانی از گلدان های خود  استفاده کنید.

برای اصلاعات بیشتر درمورد گلدان یونولیتی و یونولیت بسته بندی با شرکت تکین فوم تماس بگیرید.

نویسنده : مهری رقمی

فهرست